Открытое обращение участников круглого стола в УСПП от 6 июля

07Июль
2010

Звернення учасників круглого столу «Інвестиційна привабливість України» до українських промисловців та підприємців та представників державної влади і місцевого самоврядування

6 липня 2010 р.

Протягом останніх років внаслідок поєднання глибокої економічної кризи та тривалого політичного протистояння імідж України у міжнародних ділових колах суттєво знизився. Цей негативний імідж розглядається як додаткові «локальні ризики» та безпосередньо впливає на умови роботи вітчизняних підприємців: знижуються обсяги іноземних інвестицій, погіршуються умови експортно-імпортних поставок та кредитних операцій, скорочуються в’їзні туристичні потоки. У фокус негативної оцінки потрапляють також некомерційні питання: вітчизняні культурні досягнення та наукові програми, візовий режим для наших співгромадян тощо. Таким чином, кожен громадянин України відчуває на собі наслідки її негативного іміджу. Ті самі проблеми характерні для окремих міст і регіонів України.

Центральна та місцева влада сьогодні не мають ресурсного забезпечення для системного вирішення проблеми інвестиційної і туристичної привабливості України та її міст і регіонів. З іншого боку, вітчизняні підприємці, які найбільше сьогодні потерпають від негативного іміджу країни, не мають часу чекати, доки центральна та місцева влада покінчать з найбільш нагальними соціально-економічними проблемами і візьмуться за вищезгадану. Отже, підприємці готові самі взятися за справу.

Практика багатьох країн довела, що у сфері формування національного та регіонального іміджу підприємницькі організації та структури громадянського суспільства можуть бути більш ефективними, ніж влада. Наразі громадськими організаціями, експертними співтовариствами і просто небайдужими громадянами вже розпочата низка соціальних проектів відповідної спрямованості. Серед них — проект розробки та популяризації бренду України «Україна-бренд», проект розробки міських брендів «Бренд Міста — Справа Містян», Український фестиваль соціальної реклами, низка регіональних проектів маркетингової, екологічної, інвестиційної спрямованості тощо.

Учасники круглого столу Українського союзу промисловців і підприємців закликають усю ділові спільноту країни взяти участь у соціально-орієнтованих проектах, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості України, її міст і регіонів. Це може бути реалізовано у формах особистої волонтерської участі підприємців, інформаційної чи спонсорської підтримки відповідних проектів і заходів. Результати спільної роботи відчує кожен з підприємців і промисловців, адже сильний національний та міський бренди підсилюють бренди національних та місцевих компаній, а слабкі — знецінюють їх. УСПП готовий взяти на себе роль інформаційного центру, аби допомогти зацікавленим підприємцям та ініціаторам соціальних проектів знайти один одного і порозумітись. Співпраця і взаємна підтримка у сфері формування привабливого іміджу України, міст і регіонів є важливим кроком на шляху розвитку національної економіки і громадянського середовища.

Закликаємо також представників органів державної влади та місцевого самоврядування підтримати громадські та підприємницькі проекти, що спрямовані на зростання інвестиційної та туристичної привабливості України, максимально сприяти таким проектам, врахувати їх у підготовці відповідних програм державного та регіонального рівня.

Статья была впервые опубликована на сайте «Бренд города — дело горожан»  07.07.2010, и перенесена нами сюда в связи с переходом на новый ресурс

Мы разрешаем использовать контент этого сайта, при указании ссылки, в качестве первоисточника.

Комментарии к статье

 1. 1-1

  En fait, bottes Christian Louboutin chaussures de marque sont fabriqués à partir de matériaux de meilleure qualité. Parfait pour les gens, vous pouvez facilement naviguer à travers plusieurs magasins en ligne qui vendent des chaussures Christian Louboutin originales qui ont des prix d’escompte. Vous pouvez trouver que ces chaussures sont les mêmes que les chaussures que vous voyez dans la vitrine, mais ils ont un prix moins cher que ceux de surprise.
  ballerines pas cher
  [url=http://www.ville-bollene.fr/louboutin_chaussures.php?p=ballerines pas cher]ballerines pas cher[/url]

 2. 1-2

  UGG Australia is the actual country of origin along with Australian manufacturers have to do these boots made ​​for decades, which also contains sold in the actual United States, should become the actual common name UGG, UGG Australia, the actual Court upheld a new commodity common name of practice .

 3. 1-3

  UGG Australia will be the country of origin and also Australian manufacturers have to do these boots made ​​for decades, which also contains sold in the United States, should turn out to be the common name UGG, UGG Australia, the Court upheld a new commodity common name of practice .
  ugg 5131

 4.  
 1.  
У вас есть мнение? Оставьте свой комментарий: